TİMURLAR SİGORTA

Timurlar Sigorta

Aydınlıkevler Mahallesi Çekerek Caddesi No: 15/c (Eski Ofis Karşısı) Sorgun/yozgat SORGUN, YOZGAT
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
25 Ekim 2019 tarihinden beri üyemiz.
Mesaj Gönder
Timurlar Sigorta
Murat Yıldız
Aydınlıkevler Mahallesi Çekerek Caddesi No: 15/c (Eski Ofis Karşısı) Sorgun/yozgat
SORGUN , YOZGAT

Navigasyonla Buraya Git
İş Sektörleri

SİGORTA

Yozgat Sorgun'da Sigortaya Veya Hizmetlerimize İhtiyaç Duyduğunuz Her Anda Bize Ulaşabilirsiniz. Timurlar Sigorta Kalitesiyle Sizlere Hızlı Ve Pratik Çözümler Sağlamak Bizim En Büyük Görevimiz.

Timurlar Sigorta Hakkında

Türkiye'nin en büyük sigorta acentesi olan Timurlar Sigorta, bünyesinde 30 adet farklı sigorta şirketini barındırmaktadır.

Bu sayede ülkemizin güçlü sigorta şirketlerinin farklı özelliklerdeki ürünlerini siz sigortalılarımıza ülke çapında yaygın şubelerimizle sunmaktayız.

Sizler de sigortalı olarak ihtiyaçlarınıza en uygun sigorta poliçesini en geniş teminatlarla karşılaştırmalı olarak inceleyip satın alabilirsiniz.

Yangın, Kaza, Sağlık, Nakliyat, Sorumluluk, Hayat, Bireysel Emeklilik ve diğer tüm branşlarla sizlere memnun kalacağınız hizmetleri sunmak en büyük gururumuz.

Timurlar Sigorta olarak tüm iş ortaklarımıza ve sigortalılarımıza en güzel hizmeti verebilmek amacıyla yetkili sigorta şirketi ağımızı da her geçen gün genişletme hedefindeyiz.

Tecrübeli kurumsal yapımızla poliçe vadesi boyunca tüm sorunlarınıza hızlı ve profesyonel çözümler sunmak için kendimizi geliştiriyoruz.

SİTE ZİYARETLERİ

Yorumlar

  • yorum yazan kişi

    HAYIRLI İŞLER

  • yorum yazan kişi

    Hayırlı işler.

Yorum Yaz

Lütfen değerlendirme yapınız.


Anasayfaya Dön Üye Girişi Reklam Ver